Bli med på konferansen i Trondheim: Hvordan skal vi rigge forbundet for morgendagens utfordringer?
05.01.2018
I år har alle medlemmer i Dnmf mulighet til å delta aktivt på konferansene som skal være med til å forme forbundets fremtid. Første konferanse var i Trondheim i slutten av januar, den andre var på Color Fantasy i månedsskiftet februar-mars. Neste er i Tromsø den 19.-20. mars.
De neste månedene har alle medlemmer i Dnmf mulighet til å komme på konferansene som skal være med til å forme forbundets fremtid. 29. og 30. januar er den første konferansen på hotel Scandic Lerkendal i Trondheim. Frist for å melde seg på denne konferansen er den 8. januar.
Meld deg på Tromsø-konferansen her
På Dnmf’s Landsmøte 2015 ble det fattet vedtak om å utrede mulig sammenslåing med et eller flere forbund.
Utredningen er godt i gang, og saken skal fremlegges landsmøtet i 2019 for mulig vedtak. Men før vi kommer så langt, så skal medlemmene få diskutere og komme med innspill. Forbundet skal rigges for fremtidens utfordringer, og i den forbindelse ønskes yrkesaktive medlemmer og tillitsvalgte velkommen til å diskutere og debattere saken.
Det er svært viktig at saken er godt opplyst og forankret i organisasjonen. Det avholdes derfor fire konferanser første halvår 2018.
Konferansene er i Tromsø, Trondheim, Bergen og på Kielferga til Color Line.
Meld deg på å bli med på den viktige diskusjonen om forbundets fremtid og hvordan vi best mulig kan møte morgendagens utfordringer.
For flest mulig deltagere kan Dnmf-medlemmer kun melde seg på en av konferansene.
Du melder deg på den konferansen som passer deg best, og ikke nødvendigvis den som ligger nærmest hjemstedet.
Det er bindende påmelding.
Meld deg på den konferansen som passer deg best:
Trondheim 29.-30. januar. Påmeldingsfrist: 8. januar
Color Fantasy 28. februar til 2. mars. Påmeldingsfrist: 14. februar
Tromsø 19.-20. mars - Påmeldingsfrist: 28. februar
Bergen 4.-5. april. Påmeldingsfrist: 15. mars