Ledere av næringsområdet NOR utenriks og nordisk NIS, er Andreas Bakken og Jimmy Andre Norheim. Nestleder er Trym Harald Lokander.

Andreas Bakken

Leder

andreas.bakken@dnmf.no

91786008

Jimmy Andre Norheim

Leder

jimmy@dnmf.no

91687173

Trym Harald Lokander

Nestleder

lokander@dnmf.no

92027246

Rolf Morten Jacobsen

Utvalgsmedlem

rm-jacob@dnmf.no

95161263

Vidar Johan Vartdal

Utvalgsmedlem

vidar.vartdal@dnmf.no

41505236

Hulda Margret Thorkelsdottir

Utvalgsmedlem

huldam93@dnmf.no

47290750

Sindre Høyland

Vara

Mr.Hoyland87@dnmf.no

95309377

Arne Titland

Vara

Arnetit@dnmf.no

98107149